Blogmiss

Návrat do reality všedního dne...

14. července 2009 v 12:28 | Adina
Bonjour!
Tak jsem se vám ve zdraví vrátila z krásného slunečného Korfu. Já jsem říkala, že se mě jen tak nezbavíte... ;-) No jsem plná zážitků a skvělých dojmů a mám spoustu co vyprávět, ale o tom až později. Doufám, že jste si i vy užili začátek prázdnin na 100% a pokračujete dál v krasojízdě.
Za dobu co jsem tady nebyla se objevilo celkem dost novinek a fotek a budu mít opravdu co dělat, abych to všechno zvládla, protože budu muset pilně přidávat i na dalších blogech. A navíc nechci ztrávit celé dny na počítači, ale budu se opravdu snažit. :-)
Tak se zatím mějte hezky a odpočívejte ;-)
Adina ♥

Dnes naposled...

30. června 2009 v 5:45 | Adina
Bonjour mí drazí!

Tak se nám to krátí. Co krátí, už je konec! A vlastně ani to není úplně přesné, protože někteří z vás (a já si troufám tvrdit, že většina) už v pátek převzali své vysvědčení a na krásných 62 dnů se rozloučili se školou. Těm z vás, kteří mají tento školní rok už za sebou, gratuluji a přeji krásné prázdniny. Ostatním a také sobě držím pěsti ať ta poslední hodina stojí za to. Ale ne pro všechny bude letošní loučení se spolužáky stejné jako kdysi. A do těchto řad patřím i já.
Víte, jde na mě trošku nostalgie, protože se po čtyřech letech rozloučím s těmi nejlepšími profesory a nejúžasnější třídní. I když nás všichni potrápili, tak to s náma mysleli dobře, a já jsem ji vděčná za to, co mě naučili. Na srozuměnou, já chodím na osmiletý gympl, kde se po první polovině mění všichni učitelé a někteří spolužáci nás opouštějí. Díky bohu, u nás to je jen jedna spolužačka, ale i tak se mi po ní bude stýskat. Je to zvláštní pocit, a to se neloučím se všemi, jako většina v 9.třídě.
Ale konec vzpomínání. Jdeme na to. Krásně se vyfiknout, učesat, vzít složku na vysvědčení a nezapomenout ani na kytku nebo bomboniéru. Poslední kontrola v zrcadle a vycházíme vstříc dobrodružství, které si na nás letos připravili.
Já doufám, že se vám všem tento školní rok vyvedl a nejste moc zklamaní a i kdyby, tak nezoufejte, protože život jde dál a na nějaké kňourání není čas. Vždyť teď na nás čekají dva měsíce volna, které je potřeba řádně využít. Tak proč nezačít už dnes?!

S přáním krásného dne Adina

Jsem v soutěži SONHzT

25. května 2009 v 18:33 | Adina
Ten název je děsivý, já vím. :-) Nicméně vás chci poprosit, zda byste mi dali hlásek a podpořili mě v této soutěži. Jedná se o soutěž o nejlepšího herce z Twilight ságy. Já jsem se samozřejmě přihlásila s Dakotou. Tak jestli máte chuť, čas a chcete mi udělat radost hlásněte pro mě (Dakotu Fanning) tady.

Děkuju moc všem, kteří mi dají svůj hlas :-)


Blogmiss info

11. května 2009 v 19:35 | Adina
Jméno: Adéla
Narozeniny: 23.7. (14 let)
Bydliště: Ostrava
Škola: všeobecné gymnázium
Barva očí: šedo-modro-zelená
Barva vlasů: hnědá s blonďatým melírem
Barva pleti: světlá, ale dobře se opaluju :-)

Na víkend jedu pryč...

7. května 2009 v 19:31 | Adina
Ahojky
Poprvé se hlásím s osobním článečkem, který nebude obsahovat nic jiného než prosbu a omluvu ;-) Chci se strašně moc omluvit SBčkám za to, že na jejich blogy chodím strašně malinko, ale poslední dobou vůbec nestíhám a jsem vždycky ráda, když si najdu trošku času na přídání článku. Původně jsem měla v plánu vám to vynahradit o víkendu, ale jedu na chatu na všechny 3 dny volna, takže nebudu mít přístup k netu. A tím se dostávám k dalšímu bodu na seznamu. Ráda bych na chatě odpočívala, ale nepůjde to, protože si sebou přivezu hromadu učení a budu se muset věnovat škole. Te´d jak je konec roku, tak se to na mě všechno řítí. Po víkendu taky nebudu stíhat, protože na mě čekají zlomyslní učitelé, aby si prověřili mé znalosti, které jsem nabyla přes víkend :D Takže se sem zase nedostanu. Nicméně přednastavila jsem nějaké články, ale nebude to nijak slavné, co den to 1 článeček. Ale snad to postačí! :)
Moc mě to všechno mrzí a ještě jednou se omlouvám.

Mějte se krásně a užívejte si slunečného počasí :)
With love Adina xoxo

Nejsem tu...

15. dubna 2009 v 19:43 | Adina
Ahojky. Moc se omlouvám, ale tento týden asi nic moc nepřidám, protože se musím hodně učit a na blog nemám čas. A navíc na mě naši dohlíží, teda spíš na moji pilnou přípravu do školy, takže na počítač ani nemůžu, jenom hned po škole tajně. Možná se mi něco podaří přidat, ale nic neslibuju!
Doufám, že to pochopíte
Adina ♥
 
 

Reklama